LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320

KG Group

Kurdami pakuotės dizainą įsiklausome į užsakovo lūkesčius bei žvelgiame į rezultatą pirkėjo akimis, siekiame, kad pakuotė siūlytų daugiau nei vieną kūrybinį sprendimą ir tenkintų kelis užsakovo poreikius. „Kaišiadorių paukštyno“ pakuotės dizaino linija – daugialypės sėkmės istorija.
Krašto tradicijos, laiko patikrintos vertybės ir ilgametė patirtis perteikiama unikalia grafine iliustracija, nukeliančia į idealizuotą kaimą. Iškalbinga kontrastuojančių spalvų komunikacija kreipia žvilgsnį į produkto išskirtines savybes ir pabrėžia jo pridėtinę vertę. Pakuotės dizainas alsuoja rūpesčiu ir nuoširdumu, nes centre esantis elementas yra aiškiai išsiskiriantis širdies formos langas. Pirkėjas jaučiasi saugiai pirkdamas produktą, gali vizualiai matyti ir įvertinti pakuotės turinį. Akivaizdžiai matoma produkto kokybė – gamintojo atvirumo ir skaidrumo identitetas.
Pakuotės dizaino daugiafunkcionalumo dėka pavyko sukurti universalų prekinio ženklo stilių, tinkantį visai užsakovo produktų linijai. Toks sprendimas taupo kaštus, mažina pakuočių sandėlį ir efektyviai išplečia vizualiai prekinio ženklo užimamą plotą lentynose, nuolat jose atsikartodamas. Individualizuotai produkto informacijai sukurta lipdukų sistema harmoningai įsilieja į pakuotės visumą, o speciali, matinį popierių imituojanti pakuotės spauda „kalba“ apie natūralumą ir yra maloni paliesti.