LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320

Grite

Kai esi didelis privalai būti “pastebimas”. Turi formuoti stilių ir diktuoti madas.

“Grigiškės “ – įmonė, dirbanti rinkoje daugiau nei 200metų savo produkto rebrandingui pasirinko mus. Sprendimą pasirinkti mus darbui su prekinio ženklo ir pakuotės dizaino atnaujinimu nulėmė mūsų stipriosios savybės: kūrybiškas požiūris, strateginis mąstymas, kainos bei kokybės santykis ir ne mažiau svarbus sutarties sąlygų bei terminų laikymasis.Tai išskyrė mus iš kitų konkurse dalyvavusių agentūrų.

Užduotis išties neprasta: pagrindiniai ekologinės higienos popieriaus gamintojo prekės ženklo privalumai turi išlikti ir  tapti dar labiau akcentuoti po pilno dizaino atnaujinimo.

Modernizuota įmonės gamybos linija ir galimybė kurti naujus ekologiškesnius gaminius atsispindi pakuotės dizaine ir kartu naudojamose technologijose.

Grite pirmoji Baltijos šalyse pristatė unikalią produktų ženklinimo sistemą BALANCE RATE. Tai bene patogiausias būdas atrasti jums reikalingą ir jūsų lūkesčius pateisinantį produktą, tiksliai nurodant visą vartotojui reikalingą informaciją. Tam tikslui buvo sukurta speciali ikonografija, palengvinanti vartotojo apsisprendimą. Ryškūs ir akcentuoti namų jaukumo motyvai sukuria artumo jausmą , o pagrindui naudojamos ryškios spalvos atkreipia dėmesį.

Atnaujintas prekės ženklas ir pakuotės grafinio dizaino stilius užtikrina, kad „Grite“ produktai suvokiami kaip modernūs, o aiškus jų funkcinių verčių perdavimas suteikia gamintojui flagmano vardą, renkantis  šios kategorijos prekės ženklus.