LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320
  • Vertybės
  • Entuziazmas
  • Supratimas
  • Intuicija ir momentas
  • Atsidavimas
  • Sąžiningumas
  • Tikėjimas

Vertybės

Esame strateginio brendingo ir pakuotės dizaino agentūra.

Jau daugiau nei 25 metus mielai dalinamės įgyta profesionalia patirtimi bei kūrybinėmis idėjomis su visais mūsų partneriais.

Mūsų tikslas per pakuotės dizainą sukurti poveikį, leisiantį Jums įgyti išskirtinumą rinkoje.

Meilė darbui, strateginis mąstymas ir kūrybiškai patrauklus pakuotės dizainas užtikrins, kad Jūsų prekės ženklas sėkmingai konkuruotų ir augintų sparnus.

Skambinkite dabar

Suteiksime daugiau Jus dominančios informacijos apie pakuotės dizainą ir pateiksime geriausius kūrybinius sprendimus.

Entuziazmas

Noras tobulėti ir augti kartu su savo partneriais skatina mus mokytis ir ieškoti naujovių visa gyvenimą. Nesustoti ties pasiektu ir eiti pirmyn, priimant iššūkius ir ieškant geriausių kūrybinių sprendimų.

Supratimas

Įsigilinti bei suprasti Užsakovą ir jo klientus, kad pasiulyti geriausius tik jiems pritaikytus kūrybinius sprendimus, generuojančius pridėtinę vertę ir maksimalų komfortą . Visuomet siekiame balanso ir supratimo vidinėje bei išorinėje komunikacijoje.

Intuicija ir momentas

Manome, kad viskas, ką mes darome, turėtų būti įkvėpta kažko ypatingo, idėjos vedančios pirmyn. Intuicija suprasti ir pritaikyti TAI – ji daro mūsų gyvenimą išities smagų. Idėjos verčia mus iš lovų nakty, stabdo, kad užsfiksuot akimirką važiuojant automobiliu, žaidžiant tenisą ar vaikštant parduotuvėje. Intuicija pagauti momentą ir įgyvendinti kas sugalvota,- puikus būdas nustebinti ir džiaugtis kūrybinių darbų rezultatu.
Ypatingai mums patinka kai Jums ir Jūsų klientams TAI patinka.

Atsidavimas

Esame atsidavę savo darbui. Darbui, kurį mylime ir kuris suteikia galimybę būti svarbia dalimi, jungiančia Jūsų produktus ir galutinį vartotoją. Mes suprantame mums patikėtų darbų svarbą ir jaučiame pareigą užduotis atlikti kokybiškai, profesionaliai ir sutartu laiku. Jokių “tai gali palaukti“. Svarbiausia – Jūs.

Sąžiningumas

Būti sąžiningu partneriu ir užtikrinti profesionalumu pagrįstą bendradarbiavimą viso proceso metu. Laikytis įsipareigojimų ir konfidencialumo principų – tai vertybės be kurių neįsivaizduojamas sąžiningas verslas.

Tikėjimas

Mes tikime kad kruopštus darbas ir konceptualus kūrybinis dizainas yra neatsiejama stipraus pakuotės prekinio ženklo ar brendo, užtikrinančio bendrovės kuriamas vertybes, dalis.