LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320

The Botanic. Natūralus grynas lietuviškas medus

Originalus pakuotės dizainas nuo specialios stiklainio ir etiketės formos iki unikalaus rankų darbo medinio dangtelio atkartojančio korio formą. Kiekvienas dangtis pagamintas rankomis iš specialiai atrinktos ir paruoštos medienos, kuri buvo pasirinkta po to kai šalia bityno esanti sena liepa buvo pakrikštyta žaibo. atskilusi medžio dalis, įgavusi ypatingos energijos tapo unikalia žaliava tinkama mediniams dangteliams gaminti.

Etiketės dizainas atkartoja dažnai gamtoje sutinkamą šešiakampę formą – bičių aviliuose nektarui saugoti.
Toks medaus etiketės formos ir pakuotės dizaino balansas idealiai atspindi harmoniją su gamta.

Medaus etiketes “slow letterpress “ metodu spausdino „Elegante Press“ ant aukščiausios kokybės tamsiai žalios spalvos etikečių popieriaus.
Atskirų dizaino elementų ir grafikos puošimas aukso folija gaminiui suteikia išskirtinumo ir prabangos.
Originali kirtimo forma, įspaudas
bei specialiai pagamintas reljefinis paviršius spinduliuoja estetika, suteikdamas šiaurietiško lakoniško ir japoniško minimalizmo.
Matinis šilkografijos lakas ir skaidraus blizgesio folijos elementai etiketėje atskledžia tikrąjį kontrastą tamsesniame žaliame “gyvos gamtos” fone.

pakuotę papildo dvipusė knygutė su produkto aprašymu ir trumpu įvadu apie bičių gyvenimą.
knygutė atspausdinta ant to paties tik storesnio tamsiai žalios spalvos aukščiausios kokybės popieriaus kuriame telstai atspausti aukso folija. Itin retas ir ypatingos precizikos reikalaujantis procesas kurio gamybai formos buvo užsakytos anglijoje.

Visapusiškai profesionalus požiūris ir glaudus grafikos dizainerių bei pakuotės gamintojų tarpusavio supratimas, komandinis darbas ir dėmesys detalėms atveria duris į vartotojų širdis net mažiausiems rinkos žaidėjams.

Šis pavyzdys puikiai iliustruoja, kaip “mažų” gamintojų produktai gali rasti tinkamą vietą tarpe Premium kategorijos gigantų.