LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320

KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS

Kuriant pakuotes dizainą svarbiausias uždavinys yra padaryti taip, kad jūsų pagrindinis simbolis kaip vizualus elementas būtų kažkas tikrai įsimintino, kas ilgainiui išliktų žmonių atmintyje. Kiekvieną dieną pirkėjai mato šimtus, o gal net ir tūkstančius vizualinių elementų, ir yra labai svarbu, kad žmonės prisimintų būtent jūsų produktą.

Specialios stilizuotos piešimo technikos dėka šioje pakuotėje naudojama Vištos galvos iliustracija yra pagrindinis šios pakuotės sėkmės raktas. Tai tiesiog gražus ir labai puikus būdas prisiminti, kai norite identifikuoti produktą, kurį ketinate nusipirkti. Pakuotės dizaino koncepcija sukurta aplink šį pagrindinį personažą, o ryškiai žalia spalva yra geros emocijos pliūpsnis, pabrėžiantis šios šviežių produktų kategorijos priklausomybę natūralumui.

Makro detalė pakuotės dizaine padeda įsiminti KG GROUP gamintojo pavadinimą ir sukuria holistinę ir stilingą prekės ženklo išvaizdą. Pakuotė išsiskiria savo gaivumu ir emocionalumu, o neįprastas požiūris pritraukia tikslinės auditorijos dėmesį.