LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320

JONIŠKIO DUONA

Maža kepykla – didelė širdis. Mus vienija meilė darbui ir nenustygstantis būdas ieškoti naujovių.

Šiuolaikiška, šeimos duonkepių tradicijas puoselėjanti kepykla, priėmusi iššūkį užkariauti didesnių prekybos centrų pirkėjų širdis su savo išskirtiniais gaminiais, nutarė kreiptis į mus su prašymu sukurti pakuotes jų gaminamiems “home made” produktams.

Noras turėti paprastą, bet ne prastą pakuotės dizaino sprendimą sukelia minčių naudotis tuo kas ”ant bangos”. Tikslas pažinti pirkėją ir susitapatinti, kas gali būti geriau, kuomet tau yra atrišamos rankos ir leidžiamą “nerti” į Hipsteriškai jaunatvišką neatrastų pojūčių traukinį. “Juoda – balta” atspindi gaminamą produkciją ( juoda ir balta duona) plius pagrindiniai akcentai, perteikiantys natūralumą kartu su šiuolaikiškais šriftais simbolizuoja modernų kepyklos požiūrį.  Švelnus medžiagiškumas su daliniais UV lakavimo bei matinio laminavimo elementais išskiria produktą lentynose iš įprastos “blizgučių” kategorijos.

Galutinis produkto pakuotės dizainas nenuvilia > sugebėjome pristatyti namų jaukumą taip, kad tai būtų patrauklu miesto auditorijai.