LT | EN
Creative Trade Mark

Laisves al. 82, LT44250 Kaunas, Lithuania

zanas@ctm.lt +37068632320

Kaip mes dirbame

Esame kūrybinė pakuotės dizaino agentūra. Mus visus vienija aistra kurti ir meilė tam, ką darome.

Nesvarbu esate mažas, vidutinis ar didelis rinkos žaidėjas, mes visuomet siekiame perprasti Jūsų kompanijos keliamus tikslus ir pateikti geriausius prekinio ženklo sprendimus, užtikrinančius Jūsų brendo unikalumą bei išskirtinumą rinkoje ilguoju gyvavimo laikotarpiu.

Produkto pakuotės dizainas turi atspindėti keliamus lūkesčius, sutvirtinti balansą tarp galutinio vartotojo ir Jūsų atstovaujamo prekės ženklo.
Mes žinome kaip tai svarbu Jums ir tikime kad kartu rasime geriausius kūrybinius sprendimus.

 

Intuicija ir Kūrybiškumas

Gaudami užduotį darbus pradedame nuo išsamios prekės ženklo vidinės ir išorinės komunikacijos analizės, įvertiname produkto konkurencinę aplinką, atliekame rinkos tyrimą, skirtą padėti suprasti ko siekia vartotojas renkantis produktą ir į ką bus kreipiamas dėmesys pakuotėje.

Tik pilnai išstudijavę šiuos etapus galutinai suformuojame kūrybines užduotis, nustatydami pakuotės grafinio dizaino gaires ir brandui taikomus prioritetus.

Ieškome naujų, originalių idėjų, kurios įkvėptų mūsų partnerius ir atvertų kelius sėkmingam prekinio ženklo augimui ir atpažįstamumui.
Kūrybinga intuicija ir gebėjimas greitai atpažinti vertingas bei naudingas kūrybines idėjas leidžia tinkamai susifokusuoti ir į užduotis žvelgti kūrybiškai.

 

Dizainas ir pakuotės paruošimas gamybai

Jokio galvos skausmo 🙂 Pasirinkdami mus gausite pilną grafinio dizaino paslaugų paketą su vizualizacijomis ir profesionaliai paruošta darbine medžiaga.
Sukursime Jūsų produktui vizualą su atnaujintomis arba naujomis pakuotėmis, kurios perteiks Jūsų kompanijos ir prekinio ženklo kuriamas vertybes.
Pakuotės 3D fotovizualizacijas galėsite pristatyti savo prekybos partneriams ar būsimiems užsakovams plečiant savo pardavimo kanalus ar dalyvaujant parodose.
Pasirūpinsime visais klausimais susijusiais su kokybišku idėjų realizavimu. Labai svarbu uztikrinti kad galutiniame etape grafikos dizainerių sukurti kūrybiniai sprendimai pilnai atpsindėtų tą galutinį vaizdą, kurio tikimasi: nuo naujausių grafinio dizaino tendencijų taikymo iki gaminio pakuotės medžiagiškumo ir technologinių inovacijų.
Daugiau nei 25 metų nepertraukiamo bendradarbiavimo su spaustuvėmis patirtis įgalina mus spręsti gamybos metu atsirandančius techninius klausimus profesionaliame lygmenyje tiek spaudos paruošimo, tiek pakuotės / etikečių spausdinime ar pospaudiminių darbų procese.

Labai svarbu pasitvirtinti bandyminius etalonus (Chromalin / proof) ir jais vadovaujantis siekti maksimalios kokybės ilguoju periodu, kartojant tiražus, ar
tiesiog keičiant spaustuves. Jeigu pageidausite atstovausime Jus spaustuvėje ir mielai padėsime.
Busite užtikrinti, kad visi mūsų sukurti darbai bus paruošiami, saugomi ir archyvuojami mūsų serveriuose taip, kad iškilus būtinybei nebus jokių kliūčių gauti atvirus darbinius, spaudai tinkamus failus ir atlikti reikiamas korekcijas ar tiesiog norint daryti atnaujinimus pakuotės dizaine.

 

Dėkingumas

Mūsų klientų Laimėjimai ir lyderystė – tai dalykai, kuriais didžiuojamės ir kurie įkvepia mus kurti naujas prekinių ženklų sėkmės istorijas.